//Kompiuterinė benzininio ir dyzelinio variklio diagnostika
Kompiuterinė benzininio ir dyzelinio variklio diagnostika 2018-12-04T18:06:18+00:00

Kompiuterinė benzininio ir dyzelinio variklio diagnostika

Užsidegė serviso lemputė be jokios priežasties? Nespėliokite, kas galėjo nutikti, tiesiog užsukite į mūsų autoservisą   ir per keliolika minučių nustatysime gedimą naudodami pažangiausias Bosch kompiuterinės diagnostikos sistemas.

  • Atliekame išsamią dyzelinių variklių kompiuterinę bei mechaninę diagnostiką.
  • Nustatome, šaliname gedimus ir jų atsiradimo priežastis.
  • Automobilių diagnostika atliekama ne vien tik remiantis variklio valdymo bloko rodomomis klaidomis, bet ir įvairių parametrų stebėjimu važiuojant įvairiomis apkrovomis.
  • Kompiuterinė diagnostika atliekama naujausia BOSCH programine įranga, kuri leidžia diagnozuoti naujos gamybos automobilius.

Tai leidžia tiksliau nustatyti gedimo priežastį ir greičiau ją pašalinti.

Apie kompiuterinę diagnostiką?

Kodėl užsidega serviso lemputė  automobilio valdymo panelėje? Automobiliai dabar yra labai efektyvūs, nes daugelį jų funkcijų valdo ir prižiūri specialus kompiuteris. Prie daugumos automobilio sistemų yra montuojami specialūs davikliai, kurie nuolatos informuoja automobilio kompiuterį apie sistemų veiklą. Jei daviklis sugenda, arba fiksuoja nestandartinę veiklą, kompiuteris analizuoja duomenis ir nusprendžia, ar tai gali būti gedimas. Jei sprendimas teigiamas, užsidega serviso lemputė, kuri reiškia, kad kaip įmanoma greičiau reiktų atvykti į automobilių servisą apžiūrai.

Diagnostiko  darbas – prisijungti prie reikiamo automobilio valdymo bloko ir  išsiaiškinti, apie kokį gedimą nori informuoti kompiuteris. Diagnostikas priima sprendimą remontuoti parodytą gedimą, ar tiesiog išjungti kompiuterio siunčiamą perspėjimą tam tikram laikui.

Kompiuterinė diagnostika nėra 100 proc. tiksli. Kartais kompiuteris gauna ir klaidingų signalų, dėl ko uždega perspėjimo lemputę, tai įvertinęs mūsų  diagnostikas  gali tiesiog išjungti signalą, nors tai gana retas atvejis – visada stengiamės pašalinti nors ir menkiausią gedimą. Mažas gedimas, kaip ir liga, gali progresuoti į didelį, o tai automatiškai atsiliepia ir saugumui, ir kuro sąnaudoms, ir važiavimo komfortui.

Dėl kokių priežasčių dažniausiai užsidega perspėjimo signalai ir reikalinga tikslesnė kompiuterinė diagnostika?

Atėjus laikui keisti tepalus;

Atsiradus neįprastai veiklai variklyje;

Atsiradus nesklandumų stabdymo sistemoje;

Sugedus komfortą užtikrinančioms sistemoms ;

Sugedus saugos sistemoms;

_______________________________________________________________________________________________________

Diagnostika
Elektrinių aktuatorių tikrinimas