//Padangų montavimas, balansavimas ir saugojimas
Padangų montavimas, balansavimas ir saugojimas 2018-12-06T18:57:39+00:00

Ratų montavimas ir balansavimas

„Baltic autoservisas” teikia profesionalias ir kokybiškas padangų montavimo ir balansavimo paslaugas, kurių dėka pailgės padangų tarnavimo laikas, pakaba ir valdymo elementai bus apsaugoti nuo pirmalaikio susidėvėjimo ir bus užtikrintos puikios važiavimo sąlygos. Savalaikis padangų keitimas – saugios kelionės garantas.

Padangų protektoriaus gylis

Europos reglamentuose nurodomas minimalus rašto gylis, leidžiantis padangai efektyviai pašalinti vandenį. Įvairiose šalyse jis gali skirtis, tačiau paprastai nustatytas 1,6 mm gylis. Ar tinkamas Jūsų padangų protektoriaus gylis galite įvertinti ir patys naudodami 2 Euro centų monetą žieminėms padangoms ir 1 Euro cento monetą vasarinių padangų protektoriaus gyliui nustatyti. Įdėkite monetą į mažiausią protektoriaus griovelį ir jeigu nematote monetos kraštą juosiančių žvaigždučių, vadinasi, dar kurį laiką galite naudoti padangas. Rekomenduojame vasarines padangas keisti esant 3 mm gyliui, žiemines padangas – 4 mm.

Ratų suvedimas arba geometrija

Ratų geometrija – labai svarbus parametras bet kokiam automobiliui. Tikslus ratų geometrijos sureguliavimas užtikrina saugų ir stabilų automobilio valdymą ir apsaugo nuo greito padangų susidėvėjimo. Dėl ašių įstrižumo ir neteisingai stovinčių ant kelio ratų, ne tik dyla padangos, tačiau galimas kuro sąnaudų padidėjimas, įvairūs automobilio važiuoklės gedimai. Automobilis po ratų suvedimo – išvirtimo sureguliavimo stabiliau laikysis ant kelio, bus teisinga judėjimo trajektorija, automobilį bus nesunku suvaldyti jam slystant. Tai ypač svarbu rudens – žiemos sezonu.

Kaip laikyti padangas iki kito sezono

Kad išlaikytų visas savybes, padangos turėtų būti laikomos tinkamomis sąlygomis. Jei neturite vietos, galite laikyti padangas montavimo centre. Šią paslaugą siūlo kai kurie montavimo centrai.

Guma sensta : netinkamai laikoma ji sukietėja ir sutrūkinėja. Norėdami tinkamai laikyti savo padangas nuo vieno žiemos sezono iki kito ar nuo vieno vasaros sezono iki kito, turite laikytis tam tikrų taisyklių.

  • Laikykite jas gerai vėdinamoje, sausoje vidutinės temperatūros (nuo 10 iki 25 °C) patalpoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir lietaus.
  • Laikykite toliau nuo bet kokiųchemikalų, tirpiklių arba angliavandenilių, galinčių pakenkti gumai.
  • Atkreipkite dėmesį į laikymo padėtį, priklausomai nuo to, ar padangos yra su ratlankiais ar be jų.

PADANGŲ SAUGOJIMAS SU RATLANKIAIS

PADANGŲ SAUGOJIMAS BE RATLANKIŲ

Padangų montavimo, balansavimo kainininkas

Paslaugos pavadinimas

Skardiniai ratlankiai

R13-R16

Lengvo lydinio ratlankiai

R14-R16

Lengvo lydinio ratlankiai

R17-R18

Lengvo lydinio ratlankiai

R19

Mikroautobusų Visureigių ratlankiai
Rato nuėmimas, pastatymas 2 2 3 3 3
Rato montavimas 3 3 3 4 4
Rato balansavimas 3 3 4 4 4
Užlūžusio rato smeigės, varžto išsukimas nuo 8 nuo 10 nuo 10 nuo 10 nuo 10
Padangos bortų hermetizavimas (be montavimo ir balansavimo) nuo 6 nuo 6 nuo 6 nuo 8 nuo 8
Ratlankio lyginimas, remontas nuo 15 nuo 22 nuo 25 nuo 30 nuo 30
Ratų nuėmimas, pastatymas, montavimas, balansavimas (kompl) 28 30 35 40 40
Padangų saugojimas, sezonui (kompl) 20

Paslaugų kainos nurodytos Eurais su PVM

Šiom paslaogom taikome 10% nuolaidą