Apie mus

UAB TURBOBALTIC yra lietuviško kapitalo įmonė, gaminanti, remontuojanti bei restauruojanti lengvųjų automobilių, sunkvežimių, vilkikų, autobusų ir kitos specialiosios technikos turbokompresorius (turbinas). Siekdami aukščiausios kokybės,  gamybos procese naudojame modernią įrangą bei naujausias technologijas, o atlikdami remonto darbus, naudojame tik originalias dalis: remontinius komplektus, sparnuotes, velenus korpusines detales, kurių savo sandėlyje visuomet turime pakankamas atsargas.

Įgyvendindami savo veikla, itin didelį dėmesį skiriame atliktų darbų bei gaminių kokybei ir kiekvieno kliento poreikiams, nes tai  yra mūsų, kaip įmonės, pamatinės vertybės kasdienėje veikloje.

Atkreipkite dėmesį į tai, jog be atitinkamos darbuotojų kvalifikacijos, originalių detalių panaudojimo bei tinkamos įrangos, kokybiškas turbinų remontas yra tiesiog neįmanomas.

Per pastaruosius metus į įrangą ir gamybos proceso valdymą investuota daug pelno, darbuotojų tobulėjimą taip pat. Dalis projektų buvo įgyvendini pasinaudojus Europos Sąjungos parama. Daugiausia investicijų buvo skirta darbuotojų tobulėjimui, jog įmonės našumas padidėtų. Visos šios investicijos padidino įmonės konkurencingumą, suteikė geresnes galimybes augti ir leido žengti koja kojon su technine pažanga.

Įmonės struktūra

Turbobaltic įmonė teikia galutinį produktą, kurį galima parduoti ar iš kart montuoti, be šito produkto yra teikiamos autoserviso paslaugos aptarnauti automobilius, kurių gedimai susiję su įsiurbimo bei išmetimo sistemomis.

Kurdami ilgalaikių santykių viziją TURBOBALTIC visuomet siekia savo klientams pasiūlyti ekonomiškai efektyvius sprendimus, kurie patenkintų sudėtingiausiai išpildomus kliento reikalavimus. Siekdama patenkinti Šiaurės Europos rinkos poreikius įmonė strategiškai plėtoja savo veiklą Pietų Skandinavijos ir vidurio Rytų Europos regione. Gamindami produkciją ne tik Lietuvos rinkai, įmonė šiuo metu plečia geografinę padėtį. Gamindama produkciją Lietuvoje esančioje gamykloje TURBOBALTIC sudaro sąlygas pasinaudoti gamybos nedidelių kaštų šalyje, kuri yra visai netoli didžiųjų Šiaurės Europos pramonės rinkų, privalumais.

Įmonė atsižvelgdama į rinkos pokyčius, nuolat tobulina paslaugų kokybę, neatsilieka nuo savo srities naujovių ir siekia tapti patikimu Jūsų partneriu.

Apie mus

DIRBA TIKRI PROFESIONALAI

Įmonė subūrė patyrusio personalo komandą, kuri visada yra pasiruošusi sutvarkyti Jūsų automobilio turbokompresorių bei suteikti išsamią konsultaciją Jums rūpimais klausimais.

Apie mus

10 METŲ PATIRTIS

Mes – turbokompresorių remonto srities specialistai, rinkoje esame jau 10 metų. Profesionaliai atliekanti visų tipų turbokompresorių remontą ir diagnostiką. Įmonė „TURBOBALTIC“ kokybiškai suremontuos jūsų automobilio turbiną. Nauja diagnostikos ir remonto įranga leis per trumpą laiką atkurti pradinę dyzelinių ir benzininių automobilių turbokompresorių būklę.

Apie mus

12 MĖN. GARANTIJA

Restauruotiems lengvūjų automobilių turbokompresoriams suteikiama 12 mėnesių garantija be ridos apribojimo. Sunkvežimių, autobusų ir kitos spec technikos turbokompresoriams suteikiama 6 mėnesių garantija be ridos apribojimo.