Autoservisas Vilniuje – patikimas automobilių remontas

Autoservisas Vilniuje su garantija! tik patikimas automobilių remontas. Remontui naudojamos tik kokybiškos, laiko ir patirties patikrintos patikimų gamintojų autodalys, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją, konsultuojame, patariame kaip tinkamai prižiūrėti automobilį ir prailginti jo eksploatavimo laiką. Automobiliu reikia rūpintis taip pat, kaip ir savo sveikata. Šiam tikslui sukurta speciali “BALTICHELP” priežiūros ir patikros programa.

Reguliarus auto remontas gali padėti išvengti didesnių ir brangesnių Jūsų automobilio problemų. Mašinų remontas bei techninė priežiūra (tepalų keitimas ir filtrų keitimas) turi būti atliekama reguliariai pagal automobilio gamintojo reikalavimus.

Nuo specialistų, atliekančių remonto darbų jūsų automobilyje, priklauso jo tarnavimo trukmė. Todė mūsų kvalifikuotų automobilių remonto meistrų komanda jau dabar pasiruošusi padėti sutvarkyti Jūsų automobilį. Mes ne tik remontuojame, bet ir konsultuojame.

Autoserviso teikiamos paslaugos

DPF Filtru valymas

Profesionalus DPF/FAP filtrų ir katalizatorių montavimas, valymas visų rūšių transportui.

Padangu montavimas

Lengvųjų automobilių, mikroautobusų, motociklų padangų montavimas ir remontas.

AUTOMOBILIO TECHNINĖ APŽIŪRA

Automobilio techninė apžiūra be problemų. Patikėkite mums atsakyti už jus į šiuos klausimus ir pasirūpinti jūsų automobilio techninės apžiūros paslauga.

Turbokompresoriu Remontas

Mūsų paslaugos ieškantiems kokybiško turbinų remonto. TURBOBALTIC – viena iš lyderiaujančių įmonių turbinų remonto srityje.

Autodiagnostika

Užsidegė serviso lemputė be jokios priežasties? Nespėliokite, kas galėjo nutikti, tiesiog užsukite į mūsų autoservisą.

Kuro sistemos remontas

Kuro sistema – viena svarbiausių sudedamųjų dalių tinkamam jūsų automobilio veikimui. Vienas iš dažniausiai pasitaikainčių dyzelinių automobilių kuro sistemos gedimų – sudilę arba užsikimšę dyzelino purkštukai.

Hibridinių automobilių baterijų remontas ir diagnostika. Automobilių kompiuterinė diagnostika. Restauruojame, keičiame hibrido baterijas, atliekame tikslią diagnostiką.

elektromobiliu remontas

Elektromobilių baterijų remontas, diagnostika. Automobilių kompiuterinė diagnostika. Restauruojame, keičiame elektromobilių baterijas, atliekama tiksli diagnostika. Darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

Autoelektriko paslaugos

Elektros sistemos automobilyje yra ypač svarbios, kadangi esant netinkamam jų veikimui/gedimams, gali neveikti įvairūs elektros prietaisai.

kondicionieriu pildymas

Kondicionierių pildymas, kondicionavimo sistemos patikra, gedimų nustatymas, Freono kiekio patikrinimas, R134a, naujausia iranga.

Varikliu remontas

Variklio remontas ir techninis aptarnavimas apima visą eilę darbų. Kiekvienam konkrečiam automobiliui variklio remontas atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas.

Vaziuokles remontas

Važiuoklė yra viena iš svarbiausių sudedamujų dalių visumų automobilyje. Jos funkcija pasireiškia ne tik dėl “minkštesnio” ar “kietesnio” automobilio važiavimo.

Tepalų keitimas

Tepalų keitimas atliekamas priklausomai nuo klimato sąlygų, automobilio markės ir klasės. Įprastai automobilio tepalų keitimas turi būti atliktas kas 10 000 kilometrų.

Stabdžių Remontas

Nuo stabdymo kokybės ir efektyvumo priklauso automobilio dinaminės ir eksploatacinės savybės. Mūsų darbų kokybė aukšta, o įkainiai – vieni žemiausių.

Duslintuvų Remontas

Išmetimo sistemoje atsiranda nesandarumai, rūdžių paveiktos ertmės, kurios sukelia padidėjusį automobilio triukšmingumą, juntamas išmetamųjų dujų kvapas.

Sankabos remontas

Jei sunkiai perjungiama pavara, spaudžiant aksceleratorių apsukos sukyla, o automobilis negreitėja, pavara „iššoka“, girdisi metalo girgždesys, gali būti, kad turite problemų su automobilio sankaba.

ausinimo sistemos remontas

Pastebėjote po automobiliu raudonos, žalios ar geltonos spalvos skysčio dėmę arba per automobilio kapotą ima virsti karšti garai? Nedelskite.

Vairo kolonėlių remontas

Dažniausi vairo kolonėlės gedimo ženklai – vairo stiprintuvo skysčio tekėjimas, neaiškūs garsai bei barškėjimas ir blogas automobilio valdymas.

Starterių generatorių remontas

Tikriname, remontuojame visų rūšių ir gamintojų lengvųjų ir krovininių automobilių, mikroautobusų, traktorių starterius ir generatorius. Remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.

Greičių dėžių remontas

Greičių dėžė turi išnaudoti variklio galimybes – užtikrinti optimalias automobilio traukos, greičio ir degalų sąnaudų savybes. Be to, šis įrenginys turi turėti aukštą naudingumo koeficientą.

Mikroautobusu remontas

Sugedo Jūsų mikroautobusas? Visų tipų mikroautobusus ir lengvuosius automobilius remontuojame greitai ir už prieinamą kainą. Turime specialius keltuvus skirtus būtent mikroautobusams.

greiciu dezes alyvos keitimas

Tepalų keitimas automatinėje pavarų dėžėje Turbobaltic servise. Dirbame atsakingai su tam skirta įranga.

Kolektoriaus plokštumų frezavimo-šlifavimo paslauga.

Vidaus degimo variklių valymas.

GARANTIJA

Techninis aptarnavimas ir remontas atliekamas, laikantis Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos Viršininko 2016 m. vasario 1d. įsakymo Nr.2BE-45“Dėl transporto priemonių techninio aptarnavimo remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“’ ir Lietuvos Respublikoje galiojančių standartų, įskaitant, bet neapsiribojant patvirtintu Lietuvos standartu LST 1438:2016 „Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų techninė priežiūra ir remontas. Paslaugoms keliami reikalavimai“ bei paslaugų Paraiškos-sutarties pasirašymo dienai galiojančia įmonės (Vykdytojo ) „Užsakymo atlikimo tvarka“.
Vadovaujantis šiais standartais atliktiems darbams ir remontui panaudotoms detalėms suteikiamos garantijos:
  • Techninio aptarnavimo  ir priežiūros darbai – 1 mėnuo
  • Agregatų ir mazgų remontas  6 mėn,(arba 20000 km)
  • Kita – pagal automobilių detalių gamintojų teikiamas garantijas
  • Garantija galioja remonto metus pakeistoms detalėms ir su jų keitimu susietiems darbams
  • Garantiniu laikotarpiu neatlygintinai pašaliname visus medžiagų (detalių ir pan.) bei darbo trūkumus