Starterių generatorių remontas ir diagnostika

Starterių generatorių remontasStarterių generatorių remontas ir diagnostika TURBOBALTIC autoservise. Tikriname, remontuojame visų rūšių ir gamintojų lengvųjų ir krovininių automobilių, mikroautobusų, traktorių starterius ir generatorius. Remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.

Per ilgą laikotarpį šioje srityje įgijome daug patirties, o visos minėtos paslaugos atliekamos mūsų servise, todėl užtikriname greitą bei kokybišką remontą.

Starterio ar generatoriaus gedimai daro didelę įtaką visai elektros įrangai ir sistemoms. Elektros įranga ir sistemos – tai eilė automobilio dalių, kurių veikimui reikalinga elektra: generatorius, starteris, akumuliatorius, automobilio apšvietimo sistema ir kt. Nuo jos būklės priklauso, kaip sklandžiai veiks transporto priemonė.

Taigi, jeigu jūsų transporto priemonė kartas nuo karto rodo kaprizus, jeigu sunkiai vedasi automobilis ir esate linkę manyti, kad pagrindinė problema yra starteryje, ar tai generatoriaus variklyje atvažiuokite pas mus ir mes atliksime diagnostiką, išsiaiškinsime, kur gi slypi pagrindinės problemos priežastys ir užtikrinsime, kad bėda būtų panaikinta akimirksniu.