Mum svarbi jūsų nuomonė

UAB “Turbobaltic” kolektyvas dėkoja jums, kad paliekate savo atsiliepimą, nes Jūsų nuomonė padeda mums gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę. Prašome, remiantis Jūsų turima patirtimi, įvertinti mūsų paslaugas ; 5 balai reiškia puikiai, 1 – silpnai.

Jūsų atsiliepimai ir pastabos

No Title

2019-10-10

Pas mane apsitepalavusi turbina ar cia gsli buti rimtas gedimas ir trauka biski sumazejus
Ford mk4 dyzelis

Jaroslav

Dingo trauka

2019-07-05

Labas, susidūriau su problema. Dingo trauka sharanui 85kw 1,9 dyzelis, važiuojant dingsta trauka, užgesini variklį ir vėl užvedi, kaip ir pasitaiso, bet trumpam. O ilgesniai kelionei net visai ir tai nepadeda. Sako keisti turbina, bet kiek esu susidūręs, sugedusi turbina turėtų skleisti ypatingą triukšmą važiuojant, tyla. Gal galite maždaug pasakyti kokia tai problema, o gal net imti ir sutvarkyti? Labai būtų miela sužinoti maždaug kokia kaina būtų, nes tai aktualu. Labai dėkingas būsiu sulaukęs Jūsų atsakymo. Palieku kontaktą savo : 865019232

Vytautas

No Title

2019-05-13
Anonymous

Del garantijos

2019-03-26

Jus skelbiate savo puslapyje,kad garantija suteikiama 24menesiam,bet isigyjus jusu turbina gavau garantija tik 12menesiu.

Arturas

Response from Turbobaltic.lt

Sveiki. Dviejų metų garantija suteikiama tiems kurie turbiną (turbokompresorių) keičia mūsų specializuotame autoservise (Savanorių pr. 174R, Vilnius).
https://turbobaltic.lt/turbokompresoriu-remonto-paslaugos/garantija/

Turbo

5,0 rating
2019-01-20

Puikiai suremontavo automobilį už gerą kainą. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Peugeot savininkas

Tautvydas

Parašykite atsiliepimą

*  Užpildydami atsiliepimo formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant tinkamai įvertinti Jūsų atsiliepimą.