Turbinų remonto paslaugos

Kiekvienos turbinos remontą suderinsime su Jumis. Tik apžiūrėjus (išardžius) turbiną, mes nustatysime, kokios dalys bus reikalingos ir koks remontas bus atliekamas.

Turbinų remonto paslaugos

Elektroninių turbokompresorių pavarų (aktuatorių) diagnostika, programavimas, remontas. Pas mus Jūs visuomet sulauksite pagalbos, jeigu reikės suremontuoti arba pakeisti turbokompresoriaus aktuatorių.

Turbotechnics VSFR – tai kombinuotos staklės, skirtos turbokompresorių balansavimo ir geometrijos reguliavimo lengvųjų automobilių ir komercinio transporto turbokompresoriams.

Turbinų remonto paslaugos

Turbotechnics VSFR. Turbinų geometrijos VNT reguliavimas. Visi turbokompresoriai su kintama geometrija VNT turi būti reguliuojami geometrijos reguliavimo stende.

Turbinų remonto paslaugos

Sunkvežimių, autobusų ir spec. technikos turbinų remonto paslaugos. Turbokompresorių remonte naudojame tik originalias dalis: remontinius komplektus, sparnuotes, velenus korpusines detales

Turbinų remonto paslaugos

Turbokompresorius skirtas automobilių sportui, šios turbinos slėgio kreivė kyla tolygiai ir iki pat apsukų diapazono galo. Įsiurbimo sparnuotė padidinta, ir išlaiko slėgį toks koks reikalingas varikliui.

Dviejų metų garantija suteikiama tiems kurie turbiną (turbokompresorių) keičia mūsų specializuotame autoservise (Savanorių pr. 174R, Vilnius). Aukščiausios kokybės garantija

UAB „TURBOBALTIC“ naudojamos kokybiškos detalės iš žinomų pasauliniu mastu tiekėjų, dirba žmonės su 13 metų patirtimi šioje srityje. Gamybos procese Turbobaltic naudoja modernią įrangą ir naujausias technologijas.

Turbinos sklendės (Westgate) remontas, diagnostika. Aukščiausios kokybės garantija