Remonto garantija

Techninės priežiūros ir remonto darbams suteikiama 6-šių mėn., garantija nuo darbų atlikimo dienos. Garantija galioja, jeigu užsakovas laikosi visų automobilio eksploatavimo taisyklių. Garantijos metu trūkumai ir defektai, kurie atsirado dėl atliktų remonto darbų, pašalinami per 3 darbo dienas nuo automobilio pristatymo į autoservisą.
Atliktiems darbams susijusiems su turbinos (turbokompresoriaus) remontu mūsų autoservise Savanorių pr. 174R, Vilnius, garantija suteikiama 24-rių mėn. (be ridos apribojimo).

Paslaugos teikiamos vadovaujantis Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2016-02-01 įsaymu Nr. 2BE-45 „Dėl Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo”

Nuo specialistų, atliekančių turbinos keitimo ir kitų remonto darbų Jūsų automobilyje, priklauso jo tarnavimo trukmė. Todėl mūsų kvalifikuotų automobilių remonto meistrų komanda jau dabar pasiruošusi padėti sutvarkyti Jūsų automobilį. Męs ne tik remontuojame, bet ir konsultuojame.