Jei sunkiai perjungiama pavara, spaudžiant akseleratorių apsukos sukyla, o automobilis negreitėja, pavara „iššoka“, girdisi metalo girgždesys, gali būti, kad turite problemų su automobilio sankaba. Atvykite į mūsų autoservisą apžiūrai, nes šio gedimo pasekmės gali būti labai skaudžios – kelyje automobilis gali tapti nebevaldomas.

Sankaba yra specialus mechanizmas, kuris perduoda sukimosi momentą  į varomuosius ratus. Jei norite, kad automobilis važiuotų greičiau, įjungiate aukštesnę pavarą. Tuo metu sankaba turi būti išminta, kad reikalingi velenai susijungtų ir greitis pasikeistų. Sankaba yra neatsiejama dalis nuo greičių dėžės ir variklio.

Sankabos remontas nėra labai sudėtingas, lyginant su pavarų dėže. Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų – atsilaisvinę  trosai. Tai paprasta problema, kai sankaba neišminama iki galo, arba minama itin sunkiai, įmynus negrįžta į vietą. Tokio gedimo remontas nėra brangus, tačiau kur kas daugiau problemų gali kilti su kitais sankabos elementais. Labai dažnai genda sankabos išmynimo guolis, o taip pat sudyla ir sankabos diskas. Patekus tepalui ant sankabos diskui, jis gali prasisukti, dėl ko vėl kyla problemos. Dėl to būtina patyrusio specialisto konsultaciją. Mūsu autoservisas turi puikius sankabos remonto specialistus, kurie vos per keletą valandų gali sutvarkyti Jūsų automobilio sankabą. Po to automobilio valdymas bus geresnis, malonesnis ir efektyvesnis.

Sankaba genda dėl to, kad ja neteisingai naudojamasi. Tai vairuotojo įpratimas, todėl taisyklingas naudojimas reikalauja šiokių tokių pastangų. Remontuodami sankabas mūsų meistrai naudoja tik kokybiškas detales, todėl galite būti tikri – kito remonto neprireiks arba tai nutiks labai negreitai.