Balansavimo stendas

Turbotechnics VSFR
Tai kombinuotos staklės, skirtos turbokompresorių balansavimo ir geometrijos reguliavimo lengvojųjų automobilių ir komercinio transporto turbokompresoriams.

VSFR (vibracijos filtravimo ir srauto įrenginys), yra naujos koncepcijos, kuris jungia žinomą „VSR 3 balansavimo įrenginį su“ VTR 100 „, kad VNT sistema būtų įjungta į vieną lengvai naudojamą įrenginį. Šis derinys yra visiškai tinkantis sprendimas profesionaliam turbokompresorių restauravimui. Mašina turi visiškai naują, greitą kompiuterį su išbandyta ir patobulinta matavimo sistema, kuria lengva ir patogu naudotis.

Visų turbokompresorių šerdis (kartridžus) „Turbobaltic“ montuoja į VSR 400 „Turbotechnics“ stendą, kuriame imituojamas turbo kompresoriaus darbas.Čia turbokompresorius sukamas visame darbo diapazone, eliminuojamas rezonansinis disbalansas, kuris paprastai atsiranda turbokompresoriui sukantis virš 30000 aps/min. Šis stendas yra tapęs savotišku kokybės etalonu, kurį pripažįsta daugelis didžiausių turbokompresorių gamintojų kaip „Garrett“, „BorgWarner“ „Mitsubishi“ ir IHI.

Krovininių ir spec. technikos velenų balansavimo stendas. Krovininių automobilių varikliuose sukimosi greičiai siekia iki 250 000 aps/min. Detalių matmenų nukrypimai yra vos keleto mikrometro dydžio. Todėl be atitinkamos darbuotojų kvalifikacijos, originalių detalių panaudojimo, tinkamos yrangos, kokybiškas turbinų turbinų remontas neįmanomas.

Garantuojame darbo kokybę