Turbinos remontas „TURBOBALTIC” remonto centre

Kiekvienos turbinos remontas yra suderinamas su Jumis. Kaina priklauso nuo turbinos (turbokompresoriaus) sugedimo ir remonto metu naudojamų detalių. Tik apžiūrėjus (išardžius) turbiną, mes nustatysime, kokios dalys bus reikalingos ir koks remontas bus atliekamas.

Išardžius turbokompresorių nustatome tikslią gedimo priežastį ir pranešame klientui arba autoserviso atstovui kokius darbus reikia atlikti.

  • Turime didelį populiariausių turbinų (turbokompresorių) sandėlį, jį nuolatos atnaujiname.
  • Jūsų patogumui sugedusį turbokompresorių operatyviai pakeisime į restauruotą arba suremontuosime per 24h.
  • Vilniaus mieste turbiną (turbokompresorių) iš kliento galime patys paimti ir suremontuotą gražiname į Jums patogią vietą.
  • Už turbokompresoriaus remontą Vilniaus mieste galite sumokėti ir banko mokėjimo kortele.

TURBOKOMPRESORIUS REMONTUOJAME PATYS, NEVEŽAME KITŲ SERVISŲ MEISTRAMS JUOS REMONTUOTI, KAIP DARO DAUGELIS AUTOSERVISŲ, TODĖL DARBAI ATLIEKAMI KOKYBIŠKIAI IR OPERATYVIAI !

Turbinos remontas su kokybės garantija

Nesikreipkite į „pigius privatininkus“! Jūs galite vėliau jų tiesiog nerasti

Lietuvoje egzistuoja daug įmonių bei pavienių remontininkų, kurie internete siūlo restauruotas turbinas nenurodydami nei savo įmonės bei ofiso adreso. Skelbiamas tik mobilus telefonas. Uždavus klausimą „kur Jūsų ofisas?“ išgirstate pasiūlymus iš karto atvykti pas Jus ir pristatyti turbiną į vietą. (arba susitikti kažkur mieste ir paimti iš Jūsų turbiną.) Galiausiai, sugedus turbinai, tokie meistrai nevykdys garantinio remonto (neaišku ar iš viso rasite dar tokią įmonę ar privatininką). Neatliks to ir tie patys pavieniai montuotojai „meistrai“.

Ką tuomet daryti? Kreiptis dėl garantijų į gamintoją?

Didžioji dalis kompanijų turbinų (turbokompresorių) remonto, nesuteikia garantijų galutiniam vartotojui (ją suteikia autoservisam). Garantinius įsipareigojimus prisiima šią turbiną (turbokompresorių) parduodantis ir sumontuojantis autoservisas. Tačiau pažiūrėkime kaip ji veikia.

Garantiniu laikotarpiu sugedus turbinai (turbokompresoriui), Jūs turite už savo pinigus demontuoti turbiną (turbokompresorių) ir pristatyti gamintojui arba kreiptis į tą servisą arba mestrą kuris atliko darbus. Taigi jei Jūs pats to nesugebate, o turbinos pardavusių arba meistrų „garažiuko“ neberandate vis tiek turėsite pasamdyti specialistus, kurie Jums atliks šią paslaugą. Tai Jums kainuos nuo 90 iki 150eur. Viską įvertinus, pasirodys, kad ne tik nesutaupėte, bet ir pralošėte patikėdami darbą atlikti „pigiems privatininkams ir garažiukams“.

UAB „TURBOBALTIC“ suteiks garantiją ne tik pačiai turbinai (turbokompresoriui), bet ir montavimo darbams. Gedimo atveju, garantiniu laikotarpiu, Jums nereikės mokėti nei cento.

Turbinų remonto kainos
Turbinų remonto kainos