Autoelektriko paslaugos – Autodiagnostika

Autoelektriko paslaugosAutoelektriko paslaugos ir autodiagnostika. Reikalingas geras autoelektrikas ? Pataikėte ten kur reikia ! Elektros sistemos automobilyje yra ypač svarbios, kadangi esant netinkamam jų veikimui, gedimams gali neveikti įvairūs elektros prietaisai. Gali nusėsti akumuliatorius ar neatsidaryti elektroniniu būdu valdomas langas.

Mūsų autoelektrikų komanda ne tik nustatys automobilio elektroninį gedimą, bet ir jei reikės suras reikalingą dalį ir ją pakeis. Vienintelis darbas, kurį Jums reikia padaryti tai apsilankyti pas mus servise.

Remontuojame ir keičiame automobilių laidyną, remontuojame oro pagalvių gedimus ir esant būtinumui jas keičiame, remontuojame centrinius užraktus, langų pakelėjus, stoglangius, kondicionavimo ir kūro padavimo sistemos elektrines dalis, ABS ir kitas stabilumo užtikrinimo sistemas, spidometrus, tachometrus, automobilių šildymo sistemas ir t.t.

Dauguma šiuolaikinių automobilių gedimų yra susiję pirmiausia su transporto priemonės elektros įrangos gedimu. Kadangi šiuolaikinė automobilio elektrotechnika yra gana sudėtingas elementas, ne visi, net elektrikai gali išsiaiškinti ir įvertinti problemas, o juo labiau sutaisyti gedimą.

Vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis ir žinynais, naudodamiesi reikalinga elektros instaliacijos gedimų nustatymo ir remonto įranga, įrankiais, mes Klientų automobiliams atliekame profesionalų automobilio elektros sistemos aptarnavimą ir nustatytų gedimų remontą.