kondicionieriu pildymas

PAVARGAI NUO KARŠČIO AUTOMOBILYJE ???
Oro kondicionierius – yra būtinas automobiliui. Jis padės automobilio savininkui jaustis komfortiškai tvankią dieną stovint automobilių spūstyje. Tuo pačiu – oro kondicionierius yra ne tik komforto priemonė, bet ir vairuotojo bei keleivių saugumo elementas. Padidėjusi temperatūra automobilyje sukelia galvos skausmą, stresinę būseną, mažina reakcijos greitį. Todėl važiuojant be šios sistemos padidėja avarijos rizika. Tokiu atveju kokybiškai užpildytas kondicionierius tampa nebe prabanga, o nepakeičiamu automobilio komponentu.

Oro kondicionierius yra neatsiejama šiuolaikinio automobilio dalis. Tai ne tik suteikia žmonėms komfortą automobilyje, bet ir leidžia išdžiovinti orą salone, o tai ypač svarbu rudens – žiemos periodais.

Autoservise  “TURBOBALTIC“  už protingą kainą gausite profesionalią oro kondicionieriaus diagnostiką, profilaktinę priežiūrą bei papildymą ir kondicionavimą.

KODĖL IR KAIP DAŽNAI REIKILINGA ORO KONDICIONIERIAUS DIAGNOSTIKA

Norint, kad veiksmingai ir nepertraukiamai dirbtų automobilio oro kondicionieriaus reikia diagnostiką atlikti iš anksto. Ekspertai rekomenduoja tai padaryti bent kartą per metus. Nepaisant plačiai paplitusios nuomonės, oro kondicionavimo sistemoje nėra aktyvaus eksploatavimo sezono koncepcijos, ji naudojama visus metus. Todėl oro kondicionierių papildymas atliekamas net ir žiemą. Diagnostika leidžia nustatyti oro kondicionieriaus funkcinę būklę ir nustatyti pažeidžiamumus. Mūsų darbuotojai  patikrins sistemos sandarumą, jos užterštumą. Ši paprasta procedūra padės išvengti brangaus remonto ir prailgins oro kondicionieriaus tarnavimo laiką.

Keičiant tiksliai nustatoma, kiek freono ( šaldymo reagento ) ir alyvos turi būti pilama į konkretų automobilį. Tai priklauso nuo automobilio modelio ir pagaminimo metų, taip pat nuo oro kondicionavimo sistemos būklės, kuri tiesiogiai veikia oro kondicionieriaus freono ( šaldymo reagento ) papildymo išlaidas.

GREITAS IR KOKYBIŠKAS KONDICIONIERIAUS PILDYMAS ATLIEKAMAS SPECIALIU APARATU

Pirmiausia aparatas ištraukia iš kondicionieriaus sistemos freoną ( šaldymo reagentą ) (jei jo yra), jį išvalo nuo mechaninių priemaišų, drėgmės, atskiria tepalą. Taip išvalytas freonas ( šaldymo reagentas )  yra panaudojamas pakartotinai. Kadangi freonas ( šaldymo reagentas ), naudojamas kondicionieriuje, nekeičia savo savybių, pakartotinas naudojimas niekaip neįtakoja kondicionieriaus darbo. Iš kondicionieriaus sistemos sukuriant vakuumą pašalinamos nesikondensuojančios dujos (oras ir kt.), drėgmė. Į sistemą įpilamas reikiamas kiekis tepalo, specialių dažų, švytinčių ultravioletinėje šviesoje (UV dažai) ir pabaigoje – šaldiklis. Jei kondicionieriaus sistema nesandari, nuotėkio vietą nustatome specialia UV lempa.

Griežtas šių paprastų taisyklių laikymasis užtikrina patikimą ir nenutrūkstamą viso automobilio oro kondicionavimo sistemos darbą. Paslaugos kaina susidaro po diagnozės nustatymo ir tiesiogiai priklauso nuo Jūsų automobilio ir sunaudotų skysčių.

Laiku prižiūrimas automobilio oro kondicionierius yra raktas į jūsų komfortiškas ir saugias keliones.

Ši paslauga atliekama adresu Savanorių pr. 174 R. Vilnius, telefonas pasiteiravimui : 8-646-23543