Kuro sistemos remontas ir diagnostika

Kuro sistemos remontasKuro sistemos remontas ir diagnostika TURBOBALTIC autoservise. Kuro sistema yra viena svarbiausių sudedamųjų dalių tinkamam jūsų automobilio veikimui. Vienas iš dažniausiai pasitaikainčių dyzelinių automobilių kuro sistemos gedimas yra sudilę arba užsikimšę dyzelino purkštukai.

Kuro sistemos veikimo principai yra šie – Tinkamu laiku privalo būti paduotas specifinis kuro kiekis. Todėl kuro sistemoje visada privalo būti nustatytas kuro slėgis. Dėl netinkamo kai kurių faktorių veikimo automobilis gali prastai užsivesti arba visai nebeužsivesti, jis gali skleisti daug dūmų ir vibraciją. Netvarkinga kuro sistema taip pat labai ženkliai padidina suvartojamo kuro kiekį, o vietoje ramaus ir tolygaus variklio darbo jis pulsiuoja ir dirba netolygiai. Esant tokiems požymiams kuro sistema privalo būti patikrinta ir sutaisyta.

Automobilis skleidžia daugiau dūmų, nei turėtų? Sunkiai kuriasi karštas variklis? Galbūt pulsuoja variklio apsukos? – Tai požymiai, kad jūsų kuro sistemai reikia patikros bei remonto.

Servise atliekamas įvairaus sudėtingumo visų pagrindinių degalų aparatūros gamintojų agregatų remontas. Visiems darbams ir panaudotoms atsarginėms dalims suteikiama garantija.