Hibridinių automobilių remonto paslaugos

Vilniuje remontuojame hibridinius automobilius. Mūsų apmokyti hibridinių automobilių remonto specialistai atliks visus darbus nuo alyvos keitimo iki naujų hibridinių akumuliatorių pakeitimo, ar pilnos akumuliatoriaus restauracijos. Leiskite mums pasirūpinti jūsų automobiliu.

Hibridiniams automobiliams reikalinga labai panaši priežiūra, kokia atliekama benzinu ar dyzeliu varomoms transporto priemonėms. Tačiau  be standartinių pakabos, stabdžių, vairo mechanizmo ar padangų keitimo darbų taip pat reikalingi ir specifiniai, tam tikrų atsargumo priemonių reikalaujantys darbai.

Štai keletas mūsų teikiamų paslaugų:

  • Stabdžių skysčio lygio ir stabdžių efektyvumo patikrinimas
  • Inverterio/konverterio, transmisijos, baterijos aušinimo sistemos patikrinimas
  • Aukštos įtampos akumuliatoriaus talpos patikrinimas
  • Aukštos įtampos laidų izoliacijos patikrinimas

Hibridinio automobilio akumuliatorius yra pakankamai sudėtingas. Šios baterijos įtampa gali siekti 200 voltų ir daugiau. Bandymas remontuoti pačiam gali kelti didelį pavojų sveikatai. Kai kuriuos gedimus galima pamatyti tik pilnai išardžius akumuliatorių. Pavyzdžiui apsioksidavę akumuliatoriaus celes jungiantys kontaktai:

Tad geriau savo automobilį leiskite remontuoti UAB Turbobaltic, nes mes gerbiame savo klientus ir garantuojame kokybiškai atliktą darbą.