Mikroautobusu remontas ir diagnostika

Mikroautobusu remontasMikroautobusu remontas ir priežiura. Remontuojame greitai ir už prieinamą kainą visų tipų mikroautobusus ir lengvuosius automobilius . Turime specialius keltuvus skirtus būtent mikroautobusams. Kad išvengtumėte netikėto mikroautobuso gedimo ir užtikrintumėte keleivių saugumą, reikia pasirūpinti tvarkingą transporto priemonės būklę.

Įmonėms sudariusioms automobilių parko priežiūros ir remonto sutartį, taikome lanksčią nuolaidų sistemą, kurią aptariame asmeniškai. Pasirašius sutartį mokėjimas gali būti atidėtas.

Automobilių aptarnavimo centro kokybę garantuoja ne tik puikūs specialistai, bet ir moderni, šiuolaikiška automobilių diagnostikos ir remonto įranga, kokybiški darbo įrankiai.

Nesvarbu ar Jums reikalingas reguliarus techninis aptarnavimas keičiant stabdžių kaladėles ar autobuso atstatymas po avarijos, pas mus gausite visas paslaugas vienoje vietoje: kokybiškas dalis, kompiuterinę diagnostiką, greitus remonto sprendimus ir, žinoma, savo srities profesionalų konsultacijas.